Multichannelowa kampania edukacyjno - sprzedażowa
dla linii preparatów na wszawicę - HEDRIN®

HEDRIN® ... i panika znika!

O KLIENCIE

Linia preparatów HEDRIN®, której promotorem jest Stada Poland, przeznaczona jest do leczenia i zapobiegania wszawicy u dzieci i dorosłych. Z nowoczesną linią preparatów Hedrin® chcemy pomóc pokonywać wszawicę i zapewniamy skuteczną ochronę.
Produkty naszego Klienta wyróżnia wysoka skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi, wysokie bezpieczeństwo bez pestycydów- brak działania toksycznego i ryzyka rozwoju oporności, wygoda stosowania poprzez łatwą i szybka aplikację i działanie, bez konieczności wyczesywania.

REALIZACJA KAMPANII

Do naszych zadań należało stworzenie i realizacja kampanii, m.in.:
- koncepcja kreatywna komunikacji marki – komunikacja 360°: stworzenie zupełnie nowej komunikacji marki do konsumentów, farmaceutów oraz szkół i przedszkoli
- stworzenie KV produktu, koncepcja i produkcja strony www.wszawica-hedrin.pl
- koncepcja i stworzenie wszystkich materiałów do komunikacji z rynkiem (KV, prezentacje edukacyjne, kreacje do kampanii)
- koncepcja i stworzenie wszystkich materiałów do komunikacji z lekarzami i farmaceutami (KV, prezentacje edukacyjne, kreacje do kampanii, LP z quizem)
- koncepcja i stworzenie wszystkich materiałów do komunikacji ze szkołami i nauczycielami (KV, dedykowany LP, plakaty i ulotki, prezentacje edukacyjne, kreacje do kampanii)
- adaptacja kilku animacji video na cele komunikacji z ww. grupami celowymi
- strategia mediowa komunikacji, zakup mediów, produkcja formatów oraz realizacja kampanii

Przykładowe realizacje

Poznaj podobne