hi ACADEMY - kim jesteśmy

Dlaczego hi ACADEMY?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci nie zawsze mogą sobie pozwolić na dogłębne analizowanie zmieniającej się rzeczywistości branży reklamowej. Wiemy dobrze, że błędne decyzje dotyczące działań marketingowych mogą być dla klientów bardzo kosztowne z zarówno finansowego, jak i wizerunkowego punktu widzenia. Aby jeszcze lepiej obsługiwać klientów we wszystkich obszarach naszej działalności, powołaliśmy hi ACADEMY – jednostkę edukacyjną, której celem jest przekazywanie klientom rzetelnych informacji dotyczących planowania i realizacji strategii marketingowych, jak i dziedzin pokrewnych, w formie szkoleń, seminariów, warsztatów.
Ponieważ dbamy o wysoką efektywność naszych działań, szkolenia zawsze dostosowujemy do potrzeb odbiorcy. Nie tworzymy gotowych, sztywnych programów szkoleń, bo wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, jak również inny poziom wiedzy.

Co nas wyróżnia?

Trenerzy – praktycy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy współpracy z największymi wydawcami, sieciami reklamowymi, domami mediowymi, agencjami kreatywnymi i reklamodawcami. Wśród kadry szkoleniowej hi ACADEMY są praktycy i managerowie z ogromnym doświadczeniem w branży marketingowej, nowych mediów i farmaceutycznej.

Specjalizacja PHARMAMARKETING – dedykowane autorskie programy szkoleniowe, stworzone i prowadzone przez ekspertów i praktyków z ogromnym doświadczeniem w branży pharma.

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w pracy z markami z wielu branż, przez co doskonale rozumiemy specyfikę różnych obszarów rynku i klientów.

Zobacz także

Media Video Sport Sonic