Kampania launchowa
producenta kosmetyków

Animacja wspierająca kampanię rekrutacyjną

O kliencie

TRIA Polska, firma której strategią jest stworzenie na terenie całego kraju salonów sprzedaży produktów własnych i dedykowanych. Mottem firmy TRIA Polska jest dopasowanie luksusowego produktu do urody i potrzeb Klientów.

Realizacja kampanii

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy www.triapolska.pl dla klienta, platformę komunikacji wraz z sekcją rekrutacyjną, do której przygotowaliśmy animację dedykowaną o firmie TRIA Polska, która była jednym z narzędzi pomocnym w strategii employer branding, jaką przygotowaliśmy.
Zaplanowaliśmy i wdrożyliśmy strategię mediową procesu rekrutacji, której celem było pozyskanie partnerów firmy Tria oraz zbudowanie świadomości naszego Klienta jako dobrego eksperta i partnera w życiu prywatnym i zawodowym.

Przykładowe realizacje

Poznaj podobne

STADA POLAND. FEMELIS MENO – menopauza bez hormonów.

Zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy dla suplementu diety FEMELIS MENO projekt “OSWAJAMY MENOPAUZĘ”. Akcja miała charakter przede wszystkim contentowy, edukacyjny, poradnikowy i ekspercki, przy wsparciu Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Towarzyszył jej konkurs z nagrodami.