Kampania syropu Fenspogal
dla F.S.P. GALENA

Spoty radiowe, zakup powierzchni,
kampania zasięgowa

O Kliencie

Producent leków i suplementów – F.S.P. GALENA, to nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji, która posiada szeroki asortyment wytwarzanych leków, suplementów diety i substancji czynnych. F.S.P. GALENA to producent leków i suplementów diety o 70-letniej tradycji i doświadczeniu w branży.

Cele i realizacja kampanii

Naszym zdaniem było przygotowanie i nagranie w naszym studio spotu radiowego dla produktu Fenspogal, który emitowany był wielu stacjach radiowych. Przygotowaliśmy trzy wersje spotu z udziałem dzieci oraz dorosłych.
Przygotowaliśmy też strategię mediową obecności produktu Fenspogal w Internecie, do której też zakupiliśmy powierzchnię reklamową. Wykorzystaliśmy takie narzędzia m.in. jak: kampania zasięgowa w modelu RTB, video online z wykorzystaniem spotu reklamowego Fenspogal. Przygotowaliśmy też kreacje reklamowe do internetu.

Przykładowe realizacje

Poznaj podobne

STADA POLAND. FEMELIS MENO – menopauza bez hormonów.

Zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy dla suplementu diety FEMELIS MENO projekt „OSWAJAMY MENOPAUZĘ”. Akcja miała charakter przede wszystkim contentowy, edukacyjny, poradnikowy i ekspercki, przy wsparciu Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Towarzyszył jej konkurs z nagrodami.