Z drewnianych podłóg
wydobywamy to, co najlepsze

Bona - Passion for wood floors

O Kliencie

Bona AB jest firmą rodzinną założoną w 1919 roku w Szwecji w Malmӧ. Firma Bona dostarcza produkty do zabezpieczania podłóg drewnianych, ale dba również o podłogi przez cały czas ich użytkowania. Od wielu lat firma Bona zapewnia i udoskonala rozwiązania, które utrzymują posadzki w doskonałym stanie. Posiada długoletnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych, jest mocno w nią zaangażowana i stale poszukuje innowacji. Pozwala to zaoferować produkty gwarantujące trwałe rezultaty oraz profesjonalistom właścicielom podłóg.

Cele i realizacje kampanii

Prowadzimy regularnie kampanie dla Klienta, m.in. adoptowaliśmy na rynek Polski spot video, który następnie emitowaliśmy w kanale video online i TV. Prowadziliśmy kampanie w Internecie, m.in. w modelu RTB, SEO, AdWords, kampanie kontekstowe i szerokie działania content marketingowe skierowane zarówno do profesjonalistów (parkieciarze i architekci) w serwisach specjalistycznych i branżowych, jak i do klienta indywidualnego. Doradzamy i szukamy kreatywnych kompleksowych rozwiązań marketingowych, czego skutkiem są ciekawe i efektywne kampanie dla firmy Bona.

Przykładowe realizacje

Poznaj podobne

STADA POLAND. FEMELIS MENO – menopauza bez hormonów.

Zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy dla suplementu diety FEMELIS MENO projekt „OSWAJAMY MENOPAUZĘ”. Akcja miała charakter przede wszystkim contentowy, edukacyjny, poradnikowy i ekspercki, przy wsparciu Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Towarzyszył jej konkurs z nagrodami.