hi!

hi!

Stało się. W końcu rusza nasz blog, który w planach był już od dłuższego czasu. Tylko od czego zacząć? Pierwszy post jest chyba jednym z trudniejszych postów. Zacznijmy od początku.

Skąd sam pomysł na bloga? Pewnie stąd, że mamy dużo do powiedzenia i wierzymy, że nasze przemyślenia mogą się komuś przydać. Pracując z naszymi partnerami, spotykamy się na co dzień z wieloma sprawami, które zasługują na szersze omówienie. Naszą inspiracją jest życie i praca, którą wykonujemy. To ona nas napędza, motywuje i pozwala uczyć się codziennie czegoś nowego. Każda osoba, którą spotykamy na swojej drodze jest inna i wnosi coś nowego do naszej pracy. Każdy projekt to nowe, czasem skomplikowane wyzwanie, z którym się mierzymy.

Chcemy Ci o tym opowiedzieć.

Blog będzie tworzony przez nas wspólnymi siłami. Każdy co jakiś czas będzie dokładał coś od siebie. Dzięki temu możesz liczyć na różnorodność tematyczną. Każdy z nas jest inny i patrzy na świat inaczej – to dobrze. Opiszemy szerzej niektóre, szczególnie ciekawe elementy kampanii, które prowadziliśmy, opowiemy o nowościach, przedstawimy kilka interesujących danych oraz pokażemy różne trendy w komunikacji.

Podobno pierwszy wpis powinien być krótki. Prawie się udało. Cieszymy się, że tu zajrzałeś. Spotykajmy się częściej!

hi TEAM